• 6 EYLÜL
  • 31 AĞUSTOS
  • 29 AĞUSTOS
  • 16 AĞUSTOS
  • 15 AĞUSTOS

Grafikleri büyültmek için üzerine tıklayınız.

*Usdcad paritesi ile ilgili analiz ve hedef seviyemiz aşağıdaki grafik üzerinde belirtildiği gibidir.

*61.8 Fibo seviyemizi aşağı yönlü geçen Usdcad paritesinin hedef seviyesi teknik olarak Fibo 161.8 seviyesi gözükmektedir.

*Direnç kanal seviyemiz yukarı yönlü geçilmediği (Günlük zaman diliminde mum kapanışını esas alıyoruz) sürece hedef seviyemiz geçerliliğini korumaktadır.

*Usdcad paritesi ile ilgili analizimiz ve hedef seviyemiz aşağıdaki grafik üzerinde belirtildiği gibidir.

*Usdcad paritesi ile ilgili bir önceki analizimiz eşliğinde yaptığımız satış işlemimiz 1 Pipslik fark ile zarar kes seviyesinde işlem görmesi ile grafik üzerinde “3-5-2” olarak belirttiğimiz seviye aralığında bir satış işlemi daha gerçekleştirip, bu işlemimizi de sinyal olarak Sms yolu ile sizlerle paylaştık.

*Teknik olarak 500 Pipslik düşüş bölgesi içerisinde bulunan paritede, ana direnç seviyemiz geçilmediği sürece analizimiz geçerliliğini korumaktadır.

*Usdcad paritesi ile ilgili analiz ve hedef seviyemiz aşağıdaki gibidir.

*Usdcad paritesinde bundan önce yaptığımız 2 analizimizde ki, teknik olarak yukarı yönlü hedeflerimiz doğrultusunda alım yönlü işlemler gerçekleştirmiştik. Fakat, son analizimizde ki kanalın kırılmasının ardından pariteyi tekrar değerlendirerek, analizlerimizde aşağı yönlü hedefler belirleyerek işlemlerimizi satış yönlü gerçekleştirmeye başladık.

*Grafik üzerinde belirttiğimiz kanal direnç seviyemiz günlük zaman diliminde geçilmedikçe (Günlük zaman diliminde mum kapanışı) aşağı yönlü ara hedef seviyemiz geçerliliğini korumaktadır.

*Usdcad paritesi ile ilgili analiz ve hedef seviyemiz aşağıdaki grafik üzerinde belirtildiği gibidir.

*Grafik üzerinde belirtilen kanal destek seviyemiz geçilmedikçe analizimiz geçerliliğini korumaktadır.

*Usdcad paritesi ile ilgili analiz ve hedef seviyemiz aşağıdaki gibidir.

*Fibo 161.8 seviyesinin üstünde hareket eden paritede teknik olarak hedef Fibo 2.618 gözükmektedir.